Strona główna » NAJNOWSZE » Sposoby na nocne strachy u dziecka

Sposoby na nocne strachy u dziecka

Dzieci też chcą być modne i mieszkać w pięknym i gustownie urządzonym otoczeniu! Czasy, kiedy dziecięce pokoiki wyglądały tak samo, a ich jedyną ozdobą był konik na biegunach, już dawno odeszły w zapomnienie. Obecnie rodzice mogą przebierać w bardzo bogatej ofercie artykułów, dla swoich coraz bardziej wymagających pociech.

 

Pokój to dla dziecka jego pierwsza przestrzeń, w której może poczuć się swobodnie. To miejsce, w którym dziecko powinno czuć się bezpieczne i komfortowo – zarówno w dzień, jak i w nocy. Kolorowa i wesoła lampka nocna na pewno pomoże mu przepędzić wszystkie strachy. Świetnym wyborem, również dla rodziców, może być lampka automatyczna. Załącza się, gdy rodzic wchodzi do pokoju i daje delikatne światło, które na pewno nie zbudzi śpiącego malucha. Spokojny i błogi sen zapewnią dzieciom także lampki w kształcie gwiazd, które przyczepione do sufitu dają efekt rozgwieżdżonego nieba. W takiej scenerii, na pewno każdemu dziecku będą się śniły tylko przyjemne historie!

Dzieciom z wyjątkowo bujną wyobraźnią, czasem sama lampka może nie wystarczyć, by odpędzić nocne strachy. Bezpieczniej czują się, gdy mogą się do czegoś przytulić. Idealnym rozwiązaniem tego problemu może być lampka przytulanka. Świecąca delikatnym światłem postać z kreskówki rozproszy ciemność i doda otuchy. Dla brzdąców żądnych wrażeń, które potrzebują specjalnych atrakcji, by zapaść w błogi sen, świetnym rozwiązaniem może być lampka… teatrzyk. Ten gadżet w kształcie karuzeli, kręcąc się wyświetla na ścianach bajkowe animacje, a wszystko to okraszone jest delikatną, kołyszącą do snu muzyką. 
Te niezwykłe lampy, i wiele innych, znaleźć można w sklepach Pabobo – zakupów można dokonać również on-line. Artykuły są pogrupowane w wygodne kategorie: sen, komfort, dekoracje, zabawa. Podzielone zostały również na te polecane dla chłopców i dla dziewczynek. Oświetlenie oferowane przez sklep to łatwy sposób na wyczarowanie magicznego pokoju dla twojego dziecka.

Komentarze

Wydrukuj artykuł
Copyright © 2010 · Matko jedyna! · All Rights Reserved · RSS Artykuły · RSS Komentarze
Wes Hopkins Jersey