O nas

Kochane Mamy,

Nie ma jednego przepisu na macierzyństwo, nie ma jedynie słusznych wyborów, chociaż często narzuca je otoczenie. Rola matki to w dużej mierze decyzje, wybory, intuicja – codzienna odpowiedź na pytanie: co jest potrzebne mojemu dziecku, co jest dobre dla niego, ale też dla mnie? Bo udane życie matki to przede wszystkim zaufanie samej sobie, zgoda na popełnianie błędów i wyciąganie samodzielnych wniosków.

Serwis Matko jedyna! powstał z myślą o współczesnej matce, której intuicję i samodzielność spycha się gdzieś na trzeci plan – daleko za reklamy, złote rady otoczenia, sponsorowane artykuły w pismach dla rodziców.

Jesteśmy grupą mam, które poznały się na internetowym forum. Równy wiek naszych dzieci to jedyny nasz wspólny mianownik. Spotkałyśmy się jako osoby o odmiennym światopoglądzie, żyjące w różnym otoczeniu, kierujące się na co dzień innymi wartościami. Wierzymy w różne rzeczy, mamy odmienne gusta, inaczej definiujemy słowo „sukces”. Nasze zderzenie siłą rzeczy spowodowało wyzwolenie wielkich emocji, ale potem zrodziło zastanowienie nad sytuacją współczesnej matki, jej „ubezwłasnowolnieniem” w podejmowaniu decyzji.

Dlatego właśnie stworzyłyśmy serwis, który ma pokazywać plusy i minusy każdego rozwiązania, za wszelką cenę unikając prezentowania „jedynej słusznej opcji”. Chcemy przekazać informacje pozbawione ukrytej reklamy. Chcemy zaufać Droga Mamo Twojej intuicji i dać Ci przestrzeń na dokonywanie wyborów z myślą o dziecku i Tobie samej. Chcemy wzmocnić Twoją wiarę w siebie, kiedy otoczenie wkracza z butami w Twoje macierzyństwo.

Pamiętaj, że jesteś jedyną matką dla swojego dziecka – zaufaj sobie i postępuj w zgodzie z własnym wewnętrznym głosem.

Redakcja Matko jedyna!

Copyright © 2010 · Matko jedyna! · All Rights Reserved · RSS Artykuły · RSS Komentarze
Wes Hopkins Jersey